דויד קובוס

אני יליד ברצלונה, דור חמישי לתושבי מונטג'וויק (הר היהודים), אחת השכונות היפות והירוקות בברצלונה.

בוגר אוניברסיטת ברצלונה, ובעל תארים ראשון ושני בפילוסופיה, ובעל תארים ראשון ושני בחינוך וייעוץ חינוכי.

בזמן לימודי באוניברסיטה באתי לביקור בישראל והתאהבתי בה. נשארתי להתנדב בקיבוץ ברעם, ולאחר מכן המשכתי לבקר בישראל בחופשות הלימודים. בביקורי האחרון בישראל הכרתי את עינת, אשתי שתחיה, ונשארתי לגור בארץ במשך שמונה שנים.

לפני שנתיים החלטנו לעבור לברצלונה, ומאז אני עורך סיורים בעברית בברצלונה והסביבה.

 

את הסיורים אני עורך באופן פרטי לכל זוג או קבוצה, ואף אדם זר לא מצטרף אליכם למהלך הטיול. המסלולים שאני מציע תוככנו בקפידה, תוך התחשבות באורך המסלול ובנקודות העניין שיש לברצלונה להציע. עם זאת אני תמיד שמח לשלב במסלולים מקומות מיוחדים שתרצו לבקר בהם, או תחומי עניין אישיים.

העלות של סיור פרטי מאד קרובה למחירים בקבוצות גדולות של 15 איש, על מנת שהסיורים יהיו זמינים לכולם. אני עושה זאת כי אני אוהב להדריך בצורה פרטית ולהתאים את תכני הטיול לאופי המטיילים ורצונותיהם. אני מאמין שכך גם חווית הטיול היא הרבה יותר חיובית ומשמעותית עבורכם.

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר בכל שאלה ועניין, אני תמיד משתדל לענות מהר ולהיות זמין לפני הסיורים ולאורך כל החופשה שלכם בברצלונה.

"מדריך עם כל הנשמה - חוויה שלא תישכח... הסיור "מאלף" גם אלף מאמרים לא יכולים לסגור ידע שנצבר בבן המקום. נשארנו פעורי פה מהיכולת שלו להעביר את המידע בקלילות תוך נתינה אין סופית.¨ נחום רוט  

"מדריך נפלא! עשה לנו 2 סיורים נפרדים - אחד ברובע היהודי ואחד סיור אדריכלות. שניהם היו מצוינים. איזון מושלם בין עובדות היסטוריות מעניינות, סיפורים מצחיקים, דברים שקשורים ליהדות במקומות הרלוונטים. דוד היה קשוב לצרכים שלנו (קבוצה של 4/6 נשים שכל הזמן צריכות שרותים או עצירה בחנות מעניינת) והתאים את הסיורים לקהל. נהנינו מאוד!"
ניצן גרין. 

  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle

"פה אחד הסכמנו שהסיור עם דויד היה הדבר הטוב ביותר בטיול! היינו הורים + 2 ילדים+ סבא וסבתא. הילדים היו מרותקים לסיפורים ולהפעלות של דויד והלכו אחריו בשמחה ובצחוק. הם ממשיכים להזכיר אותו גם בארץ." לירז ושחר נתנאל

"נסענו שלושה דורות - בנותיי (9+12+16) , אימי ואני לחגוג בת מצווה לאמצעית. נרשמנו לסיור ברצלונה הקלאסית לילדים שקראנו עליו המון וזו היתה הבחירה הכי חכמה בתכנון החופשה. דויד התגלה כאיש נפלא- מצחיק, קשוב, גישה מהממת לילדים, ותוכן הסיור היה מרתק ומדוייק. זהו סיור שבמרכזו נמצאים הילדים, ודויד אכן יודע לתווך את כל ההסטוריה והעושר של העיר בצורה נפלאה." ליאת שלום. 

דויד קובוס | מדריך טיולים בברצלונה

טלפון ישראלי 03-9010122

טטלפון ספרדי 34-625089778+ 

"מדריך מעולה, הקפיץ את הטיול בברצלונה וסביבתה. הוא קשוב לצרכים של המטיילים, נינוח ונעים הליכות. למדנו ממנו המון ובזכות הסבריו חווית הטיול הייתה נפלאה הרבה יותר". דינה רוטמן

"הסיור היה מעל ומעבר למה שיכולנו לצפות. דויד ריתק אותם (ואותנו) מהרגע הראשון. הוא ידע להפעיל אותם, לאתגר אותם ולהעשיר אותם בהמון ידע. היינו קבוצה של שלוש משפחות והחיבור היה מצויין!
הילדים עדיין אומרים שזה היה החלק הכי טוב בחופשה. מומלץ בחווום!"

ירדן ברין-קלרמן