מגיעים לברצלונה?

נהדר.

הצטרפו אלי לטיולים מרתקים

בעיר הכי יפה באירופה, ותזכו לחוויה ברצלונאית אמיתית!

את סיורי הילדים בניתי כבר בשנה הראשונה לעבודתי כמדריך, לאחר שראיתי שהסיורים הקלאסיים שאני עורך לא מתאימים לילדים ובני נוער צעירים. בהכשרתי אני איש חינוך, ואת עולמם המופלא של הילדים אני מכיר דרך עבודתי כמורה בבתי ספר וגנים. אני יודע שכמו בתחום החינוך, גם כאן יש צורך בהתאמת התכנים והסיורים במיוחד לגילאים הצעירים. לאחר תכנון מדוייק אני שמח להציע לכם 3 סיורים המיועדים באופן בלעדי לילדים ונוער. באופן הזה תוכלו באמת להכיר את העיר בה אתם מבקרים, ולקחת אתכם חוויות וסיפורים כמזכרת.

הסיורים אורכים בין שעתיים וחצי לשלוש שעות, מסלולי ההליכה נוחים ואת התכנים התאמתי כך שגם ההורים והסבים יהנו מהסיור. 

"נסענו שלושה דורות - בנותיי (9+12+16) , אימי ואני לחגוג בת מצווה לאמצעית. נרשמנו לסיור ברצלונה הקלאסית לילדים שקראנו עליו המון וזו היתה הבחירה הכי חכמה בתכנון החופשה. דויד התגלה כאיש נפלא- מצחיק, קשוב, גישה מהממת לילדים, ותוכן הסיור היה מרתק ומדוייק. זהו סיור שבמרכזו נמצאים הילדים, ודויד אכן יודע לתווך את כל ההסטוריה והעושר של העיר בצורה נפלאה." ליאת שלום. 

היי.

אני דויד, מדריך טיולים יליד ברצלונה, דור חמישי לתושבי הר היהודים (מונטג'וויק). אני בעל תואר ראשון ושני בהסטוריה ופילוסופיה, ותואר שני בפדגוגיה.

את הסיורים אני מעביר בעברית, אותה למדתי בעת 8 שנות מגורי בישראל. 

את המורשת היהודית הכרתי במסגרת לימודי הפילוסופיה באוניברסיטת ברצלונה וזמן קצר לאחר מכן החלטתי שאני חייב לבקר בישראל. קיבוץ ברעם היה התחנה הראשונה שלי, שם לראשונה בחיי פגשתי ציפור שהיא לא יונה. התאהבתי בישראל - בתרבות, בהסטוריה, בצבעים ויותר מכל באנשים. לברצלונה חזרתי לפני 5 שנים, עם בת זוג ישראלית ושני ילדים מתוקים. מאז אני מדריך סיורים בעיר הולדתי ומתרגש כל פעם לפגוש אתכם, ולהרגיש את החמימות וההומור הישראלי.

את הסיורים אני מעביר באופן פרטי או במסגרת קבוצות קטנות, ואני תמיד קשוב לכל בקשה שלכם. חשוב לי שתכירו את ברצלונה הנפלאה בצורה אותנטית, ושלכמה שעות תרגישו כמקומיים בסמטאות העיר.