בודגה
סיור קולינרי בברצלונה
פאו קון טומטה
דוכן עגבניות
בוקרונס
בית קלייה מופלא
ליקרייה
בית קלייה
ארוחת טאפאס
טאפאס
ארוחת טאפאס 2
עד סוף המאה ה-19 גרסיה היתה כפר עצמאי קטן בפאתי ברצלונה, שבימי ראשון היו צועדים ממנו התושבים לבושים בחליפות לטייל ברמבלס. היום גרסיה היא רובע ומגוון ועשיר שמאכלס בהווי מושלם תושבים דור שמיני, צוענים שמנגנים ברחובות, אמנים בוהמיינים ומבקרים מארצות שונות.

בסיור שלנו נעבור בין הרחובות הכפריים, הכיכרות, והכנסייה של ה"כפר". נכנס למרתף יין מסורתי ולשכנו האורגני והמודרני, שם תקבלו הסברים על סוגי היין השונים ותוכלו להנות מטעימות ומכוס יין לבחירתכם, נעבור בשוק ההיסטורי של גרסיה ונטעם טאפאסים מקומיים אמיתיים, נבקר בחלק מחנויות העיצוב ובתי המלאכה היפים בברצלונה, במוקדי אמנות רחוב מעניינים, וכמובן בקאסה ויסנס - המבנה החשוב הראשון של גאודי.

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות: 58 יורו לאדם בקבוצה של עד 10 אנשים.

הרכב הקבוצה: 2-10 משתתפים.

**ניתן לערוך סיורים קולינריים צמחוניים וטבעוניים**

סיור קולינרי בעיר העתיקה

"מדריך עם כל הנשמה - חוויה שלא תישכח... הסיור "מאלף" גם אלף מאמרים לא יכולים לסגור ידע שנצבר בבן המקום. נשארנו פעורי פה מהיכולת שלו להעביר את המידע בקלילות תוך נתינה אין סופית.¨ נחום רוט  

"מדריך נפלא! עשה לנו 2 סיורים נפרדים - אחד ברובע היהודי ואחד סיור אדריכלות. שניהם היו מצוינים. איזון מושלם בין עובדות היסטוריות מעניינות, סיפורים מצחיקים, דברים שקשורים ליהדות במקומות הרלוונטים. דוד היה קשוב לצרכים שלנו (קבוצה של 4/6 נשים שכל הזמן צריכות שרותים או עצירה בחנות מעניינת) והתאים את הסיורים לקהל. נהנינו מאוד!"
ניצן גרין. 

"פה אחד הסכמנו שהסיור עם דויד היה הדבר הטוב ביותר בטיול! היינו הורים + 2 ילדים+ סבא וסבתא. הילדים היו מרותקים לסיפורים ולהפעלות של דויד והלכו אחריו בשמחה ובצחוק. הם ממשיכים להזכיר אותו גם בארץ." לירז ושחר נתנאל

"נסענו שלושה דורות - בנותיי (9+12+16) , אימי ואני לחגוג בת מצווה לאמצעית. נרשמנו לסיור ברצלונה הקלאסית לילדים שקראנו עליו המון וזו היתה הבחירה הכי חכמה בתכנון החופשה. דויד התגלה כאיש נפלא- מצחיק, קשוב, גישה מהממת לילדים, ותוכן הסיור היה מרתק ומדוייק. זהו סיור שבמרכזו נמצאים הילדים, ודויד אכן יודע לתווך את כל ההסטוריה והעושר של העיר בצורה נפלאה." ליאת שלום. 

"מדריך מעולה, הקפיץ את הטיול בברצלונה וסביבתה. הוא קשוב לצרכים של המטיילים, נינוח ונעים הליכות. למדנו ממנו המון ובזכות הסבריו חווית הטיול הייתה נפלאה הרבה יותר". דינה רוטמן

"הסיור היה מעל ומעבר למה שיכולנו לצפות. דויד ריתק אותם (ואותנו) מהרגע הראשון. הוא ידע להפעיל אותם, לאתגר אותם ולהעשיר אותם בהמון ידע. היינו קבוצה של שלוש משפחות והחיבור היה מצויין!
הילדים עדיין אומרים שזה היה החלק הכי טוב בחופשה. מומלץ בחווום!"

ירדן ברין-קלרמן

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

דויד קובוס | מדריך טיולים בברצלונה

טלפון ספרדי 34-625089778+ 

פאו קון טומטה