מדיניות שינויים וביטולים

מסלולי הטיול שאני מציע למבקרים בברצלונה תוכננו בקפידה ומתאימים לכל ימות השנה. עם זאת חלק מהמקומות שמצויינים במסלולים נתונים לשינוי לפי תאריכים ושעות פתיחה דינאמיים שלא נתונים לשליטתי. במידה ויחולו שינויים במסלול איידע בהקדם האפשרי ואפעל בתיאום איתכם להחלפת נקודות העניין ו/או האתרים שבמסלול. 

המחירים הנקובים לכל טיול כוללים איסוף מהמלון (או מנקודת ציון שהסכמנו עליה), הדרכה, הסעות (בטיולים מחוץ לברצלונה), כניסות לאתרים וטעימות בדוכנים ובחנויות המצויינות בפירוט הטיול. במידה ותרצו להוסיף נקודות עניין או אתרים ייתכן ותתבקשו לתשלום נוסף, אך זה יהיה רק בהסכמתכם ובידיעה מראש.

על מנת לספק חווית שירות גבוהה ונגישות מקסימלית אני מאפשר הזמנה מראש של טיולים. כך תוכלו לשריין את התאריכים שמתאימים לכם, הרבה זמן מראש, ותוכלו להגיע בראש שקט לחופשה. ההזמנה כרוכה בתשלום מקדמה על סך 20% מהעלות הכוללת של הסיורים, או לחלופין השארת פרטי כרטיס אשראי לביטחון.

את התשלום ניתן לשלם באמצעות פייפאל ביורו (אין צורך בחשבון פייפאל), או ישירות לחשבון בנק ישראלי בשקלים. 

ביטולים ושינויים:

הטיולים שאני מדריך הינם פרטיים, או בעלי מספר מקומות מוגבל. שריון תאריכים ומקומות משמעותו שאף אדם או קבוצה לא יכולים להעזר בשירותי באותו היום. אני משתדל להיות גמיש, וכמובן שאם ניתן אני אזיז תאריכי טיול לפי בקשתכם למועד אחר, ללא כל תשלום נוסף מצידכם. 

ומידה ואצטרך לשנות את המסלול בעקבות נסיבות שמחוץ לשליטתי תהיו זכאים להחזר כספי מלא, אם תחליטו לבטל את הסיור.

ניתן לבטל את ההשתתפות בסיור עד 10 ימים לפני המועד ללא כל חיוב.

במידה ואתם מבטלים את השתתפותכם בהתראה של 10 ימים עד 3 ימים לפני מועד הסיור תחוייבו ב-20% מעלות הסיור. 

במידה ותבטלו את השתתפותכם תוך פחות מ-72 שעות לפני מועד הסיור תחוייבו ב-40% מעלות הסיור.​​​

"מדריך עם כל הנשמה - חוויה שלא תישכח... הסיור "מאלף" גם אלף מאמרים לא יכולים לסגור ידע שנצבר בבן המקום. נשארנו פעורי פה מהיכולת שלו להעביר את המידע בקלילות תוך נתינה אין סופית.¨ נחום רוט  

"מדריך נפלא! עשה לנו 2 סיורים נפרדים - אחד ברובע היהודי ואחד סיור אדריכלות. שניהם היו מצוינים. איזון מושלם בין עובדות היסטוריות מעניינות, סיפורים מצחיקים, דברים שקשורים ליהדות במקומות הרלוונטים. דוד היה קשוב לצרכים שלנו (קבוצה של 4/6 נשים שכל הזמן צריכות שרותים או עצירה בחנות מעניינת) והתאים את הסיורים לקהל. נהנינו מאוד!"
ניצן גרין. 

"פה אחד הסכמנו שהסיור עם דויד היה הדבר הטוב ביותר בטיול! היינו הורים + 2 ילדים+ סבא וסבתא. הילדים היו מרותקים לסיפורים ולהפעלות של דויד והלכו אחריו בשמחה ובצחוק. הם ממשיכים להזכיר אותו גם בארץ." לירז ושחר נתנאל

"נסענו שלושה דורות - בנותיי (9+12+16) , אימי ואני לחגוג בת מצווה לאמצעית. נרשמנו לסיור ברצלונה הקלאסית לילדים שקראנו עליו המון וזו היתה הבחירה הכי חכמה בתכנון החופשה. דויד התגלה כאיש נפלא- מצחיק, קשוב, גישה מהממת לילדים, ותוכן הסיור היה מרתק ומדוייק. זהו סיור שבמרכזו נמצאים הילדים, ודויד אכן יודע לתווך את כל ההסטוריה והעושר של העיר בצורה נפלאה." ליאת שלום. 

"מדריך מעולה, הקפיץ את הטיול בברצלונה וסביבתה. הוא קשוב לצרכים של המטיילים, נינוח ונעים הליכות. למדנו ממנו המון ובזכות הסבריו חווית הטיול הייתה נפלאה הרבה יותר". דינה רוטמן

"הסיור היה מעל ומעבר למה שיכולנו לצפות. דויד ריתק אותם (ואותנו) מהרגע הראשון. הוא ידע להפעיל אותם, לאתגר אותם ולהעשיר אותם בהמון ידע. היינו קבוצה של שלוש משפחות והחיבור היה מצויין!
הילדים עדיין אומרים שזה היה החלק הכי טוב בחופשה. מומלץ בחווום!"

ירדן ברין-קלרמן

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

דויד קובוס | מדריך טיולים בברצלונה

טלפון ספרדי 34-625089778+