מדיניות שינויים וביטולים

מסלולי הטיול שאני מציע למבקרים בברצלונה תוכננו בקפידה ומתאימים לכל ימות השנה. עם זאת חלק מהמקומות שמצויינים במסלולים נתונים לשינוי לפי תאריכים ושעות פתיחה דינאמיים שלא נתונים לשליטתי. במידה ויחולו שינויים במסלול איידע בהקדם האפשרי ואפעל בתיאום איתכם להחלפת נקודות העניין ו/או האתרים שבמסלול. 

המחירים הנקובים לכל טיול כוללים איסוף מהמלון (או מנקודת ציון שהסכמנו עליה), הדרכה, הסעות (בטיולים מחוץ לברצלונה), כניסות לאתרים וטעימות בדוכנים ובחנויות המצויינות בפירוט הטיול. במידה ותרצו להוסיף נקודות עניין או אתרים ייתכן ותתבקשו לתשלום נוסף, אך זה יהיה רק בהסכמתכם ובידיעה מראש.

על מנת לספק חווית שירות גבוהה ונגישות מקסימלית אני מאפשר הזמנה מראש של טיולים. כך תוכלו לשריין את התאריכים שמתאימים לכם, הרבה זמן מראש, ותוכלו להגיע בראש שקט לחופשה. ההזמנה כרוכה בתשלום מקדמה על סך 20% מהעלות הכוללת של הסיורים, או לחלופין השארת פרטי כרטיס אשראי לביטחון.

את התשלום ניתן לשלם באמצעות פייפאל ביורו (אין צורך בחשבון פייפאל), או ישירות לחשבון בנק ישראלי בשקלים. 

ביטולים ושינויים:

הטיולים שאני מדריך הינם פרטיים, או בעלי מספר מקומות מוגבל. שריון תאריכים ומקומות משמעותו שאף אדם או קבוצה לא יכולים להעזר בשירותי באותו היום. אני משתדל להיות גמיש, וכמובן שאם ניתן אני אזיז תאריכי טיול לפי בקשתכם למועד אחר, ללא כל תשלום נוסף מצידכם. 

ומידה ואצטרך לשנות את המסלול בעקבות נסיבות שמחוץ לשליטתי תהיו זכאים להחזר כספי מלא, אם תחליטו לבטל את הסיור.

ניתן לבטל את ההשתתפות בסיור עד 10 ימים לפני המועד ללא כל חיוב.

במידה ואתם מבטלים את השתתפותכם בהתראה של 10 ימים עד 3 ימים לפני מועד הסיור תחוייבו ב-20% מעלות הסיור. 

במידה ותבטלו את השתתפותכם תוך פחות מ-72 שעות לפני מועד הסיור תחוייבו ב-40% מעלות הסיור.​​​