ברצלונה הקלאסית

העיר העתיקה המוקפת חומה נחשבת לרובע הראשון של ברצלונה. בתוכה רשת מרתקת של רחובות, כיכרות ומבנים מונומנטליים.
ברצלונה העיר נוסדה אי שם במאה השלישית לפני הספירה. במהלך למעלה מאלפיים שנים העיר עברה אינספור תהפוכות ושינויים, כאשר כל אחת מהתקופות - מהכיבוש הרומאי, דרך השתלטות הנוצרים ועד הכיבוש המוסלמי, השאירה חותם בעיר.
במהלך הסיור בעיר העתיקה של ברצלונה נעבור בין מוקדי ההסטוריה והארכיטקטורה החשובים - הרובע הגותי שנשמר במתכונתו מימיי הביניים, הקתדרלה של העיר, הרובע היהודי ורובע המספנות העתיק. נטייל לאורך שדרות הרמבלס הצבעוניות ונבקר בשוק בוקריה. לאורך הטיול נחלוף על פני בניינים וארמונות עוצרי נשימה ונבקר בפינות החמד והאתרים הנסתרים של העיר.
זהו הסיור שאני ממליץ עליו למי שמבקר בפעם הראשונה בברצלונה.

משך הסיור: כשלוש שעות

עלות הסיור: 34 יורו למשתתף בסיור פרטי / 26 יורו למשתתף בסיור קבוצתי קטן.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 85 יורו. סיורים בברצלונה

 

ברצלונה שלא הכרתם

בין אם כבר ביקרתם בברצלונה בעבר, או בין אם אתם האנשים שמחפשים את המיוחד בכל מקום, המסלול הזה נוצר בשבילכם!

הסיור מתחיל ברובע בורן הנפלא, שם תמצאו הרבה אתרים ונקודות עניין מיוחדות. במהלך הסיור נבקר בשוק ססגוני ואותנטי, בו נוכל להנות מדוכני טאפאס אמיתיים, נשוטט בכיכר המלך, נבקר בארמון הממשלה והעמודים הנסתרים של מקדש אוגוסטוס, ובבית קלייה משנת 1851 שעובד עד היום. נסייר ברחובות הצרים ונשמע סיפורים מסמרי שיער על האינקווזיציה הספרדית. משם נמשיך לרובע רבאל, אחת השכונות הרב גוניות והמרתקות בברצלונה. נבקר בקאסה אלמירל, באיזורי האמנות וציורי הקיר המפורסמים, ובעוד הרבה מקומות ואתרים מרתקים ולא מוכרים.

זהו הסיור המושלם למי שכבר ביקר בברצלונה, או למי שמחפש לטייל באיזורים האותנטיים והמיוחדים של העיר.

 

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות הסיור: 34 יורו למשתתף בסיור פרטי / 26 יורו למשתתף בסיור קבוצתי.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 85 יורו. סיורים בברצלונה

 

עיר חדשה ישנה

אנטוני גאודי נחשב לאחד האדריכלים החשובים והמקוריים ביותר בעולם המודרני. סגנונו הפיסולי ודמיונו היצירתי הולידו מבנים וארמונות מרהיבים וחד פעמיים. בואו להכיר לעומק את האדריכל שבנה את ברצלונה. סיורים בברצלונה
את הסיור נתחיל בקאסה ויסנס, אחת מהיצירות המוקדמות של גאודי. משם נמשיך לאורך שדרת פאסייג' דה גרסיה (השאנז אליזה של ברצלונה) ובה המבנים הבולטים של גאודי - קאסה באטיו הצבעוני, שם נלמד על מקורות ההשראה ועל השילוב של האור כחלק אינטגרלי מהתכנון, וקאסה מילה המונומנטלי, שעד היום משמש כבניין מגורים. לאורך הסיור נלמד על האדריכל ועל הקשר ההדוק לנצרות שהשפיע על סגנונו. נחלוף על פני יצירות ופסלים נוספים שפזורים ברחובות האישמפלה (ידעתם שגם את המדרכות הוא עיצב?), נכיר את זרם המודרניסטה ששלט בברצלונה באותה התקופה, ונלמד על מבנים נוספים של עמיתיו האדריכלים.
את הסיור נסיים בסגרדה פמיליה, הקתדרלה האיקונית של ברצלונה.

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות הסיור: 34 יורו למשתתף בסיור פרטי / 27 יורו למשתתף בסיור קבוצתי.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 85 יורו.

הסיור הינו רגלי וכולל התניידות במטרו לסגרדה פמיליה.

 

הר היהודים ושכונת רבאל

טיול להר הירוק של ברצלונה המחביא בתוכו אוצר שלם של ארמונות ומבצרים, פנינים אדריכליות, שבילים גנים ומזרקות, יצירות אמנות, וכמובן תצפיות עוצרות נשימה על העיר ועל החופים של ברצלונה.
את הסיור נתחיל בשכונת רבאל התוססת שם נבקר באיזורי הגרפיטי הידועים של ברצלונה. משם ניקח את רכבת הריצ'רץ' ונעלה למונטג'וויק.
היום מונטג'וויק הוא הריאה הירוקה של ברצלונה, הר קטן שמשקיף על החופים והנמל מצד אחד, ועל העיר העתיקה וכיכר ספרד מצידו השני. במהלך הסיור נתוודע אל ייחודו של המקום לאורך ההסטוריה, נטייל בין השבילים והגנים שמקיפים את מבצר מונטג'וויק, נבקר במבנים האוליפיים שבנו לכבוד האולימפיאדה ב-1992, נחצה נחל קטן וגנים בוטניים, ונסייר לאורך השדרה הגדולה שמובילה לכיכר ספרד. במהלך הטיול נזכה לעשות תצפיות יפהפיות על העיר, גם מההר עצמו וגם מהגג היפה ביותר בברצלונה שבמתחם ארנס, ולהכיר את העיר מלמעלה.
איזור מונטג'וויק עמוס באטרקציות ונקודות חן, בהם תוכלו לבקר במהלך הסיור או לאחריו, ולהתרשם בין היתר ממוזיאון מירו, הכפר הספרדי ומזרקת הקסם שבמורד ההר. סיורים בברצלונה

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות הסיור: 34 יורו למשתתף בסיור פרטי / 26 יורו למשתתף בסיור קבוצתי.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 85 יורו.

 

סיור אופניים בברצלונה

סיור באופניים הוא הסיור האידאלי לחוות את כל האתרים והמקומות שיש לברצלונה להציע בטיול אחד. הרחובות הרחבים, הפארקים והטיילת המקסימה הופכים את הטיול הזה לחוויה שלא כדאי להחמיץ. סיורים בברצלונה
ברצלונה היא העיר האידאלית לטיול אופניים. היא מרושתת בשבילי אופניים רחבים ונוחים, מזג האויר בה מאד נעים, ומעל הכל רב העיר מישורית לחלוטין.
במהלך טיול האופניים תוכלו להקיף את כל אתריה החשובים והמיוחדים של העיר. מהמבנים עוצרי הנשימה של גאודי, דרך הרובע הגותי היפהפה, פארק סיוטדייה הירוק, רובע הדייגים של העיר, הטיילת והחופים המפורסמים של ברצלונה.

משך הסיור: כשלוש וחצי עד ארבע שעות. המסלול אורך כ-11 ק"מ.

עלות הסיור: 42 יורו למשתתף בסיור פרטי / 32 יורו למשתתף בסיור קבוצתי. העלות כוללת בקבוק מים.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 100 יורו.

המחיר כולל את השכרת האופניים.

 
hotel.png

איסוף מהמלון

clock.png

סיור בקצב שלכם

licence.png

היכרות לעומק עם ברצלונה ואתריה

התאמה מלאה לתחומי העניין

התאריך והשעה שאתם מעדיפים