top of page

ברצלונה הקלאסית

העיר העתיקה המוקפת חומה נחשבת לרובע הראשון של ברצלונה. בתוכה רשת מרתקת של רחובות, כיכרות ומבנים מונומנטליים.
ברצלונה העיר נוסדה אי שם במאה השלישית לפני הספירה. במהלך למעלה מאלפיים שנים העיר עברה אינספור תהפוכות ושינויים, כאשר כל אחת מהתקופות - מהכיבוש הרומאי, דרך השתלטות הנוצרים ועד הכיבוש המוסלמי, השאירה חותם בעיר.
במהלך הסיור בעיר העתיקה של ברצלונה נעבור בין מוקדי ההסטוריה והארכיטקטורה החשובים - הרובע הגותי שנשמר במתכונתו מימיי הביניים, הקתדרלה של העיר, הרובע היהודי ורובע המספנות העתיק. לאורך הטיול נחלוף על פני בניינים וארמונות עוצרי נשימה ונבקר בפינות הקסם והאתרים הנסתרים של העיר.
זהו הסיור שאני ממליץ עליו למי שמבקר בפעם הראשונה בברצלונה.

משך הסיור: כשלוש שעות

עלות הסיור: 48 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים) 

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג או שלושה משתתפים בעלות של 175 יורו.

ניתן לשלב בסיור גם ביקור בארמון גואל המרהיב של גאודי.

סיורים בברצו

ברצלונה הקלאסית

ברצלונה שלא הכרתם

בין אם כבר ביקרתם בברצלונה בעבר, או בין אם אתם האנשים שמחפשים את המיוחד בכל מקום, המסלול הזה נוצר בשבילכם!

בסיור נכנס לחלקו הפחות מוכר למטיילים של העיר העתיקה. נכיר שוק צבעוני הנמצא בתוך בניין מרהיב, ארמון מפואר סמטאות צרות שם נמצאות כמה מהחנויות העתיקות ביותר בברצלונה (בנות 250 שנים!), דוכני אוכל מצויינים, הטברנות הישנות, דרישים שנחשפו במלחמת האזרחים של ספרד וקתדרלה אחת יפיפיה.

זהו הסיור המושלם למי שכבר ביקר בברצלונה, או למי שמחפש לטייל באיזורים האותנטיים והמיוחדים של העיר.

 

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות הסיור: 48 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים) 

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג או שלושה משתתפים בעלות של 175 יורו.

סיורים בברצלו

ברצלונה שלא הכרתם

העולם של גאודי

אנטוני גאודי נחשב לאחד האדריכלים החשובים והמקוריים ביותר בעולם המודרני. סגנונו הפיסולי ודמיונו היצירתי הולידו מבנים וארמונות מרהיבים וחד פעמיים, אותם נכיר במהלך הסיור. סיורים בברצלונה
את הסיור נערוך במורד שדרת פאסייג' דה גרסיה (השאנז אליזה של ברצלונה) ובה המבנים הבולטים של גאודי - קאסה באטיו הצבעוני, שם נלמד על מקורות ההשראה ועל השילוב של האור כחלק אינטגרלי מהתכנון, וקאסה מילה המונומנטלי, שעד היום משמש כבניין מגורים. לאורך הסיור נלמד על האדריכל ועל הקשר ההדוק לנצרות שהשפיע על סגנונו. נחלוף על פני יצירות ופסלים נוספים שפזורים ברחובות האישמפלה (ידעתם שגם את המדרכות הוא עיצב?), נכיר את זרם המודרניסטה ששלט בברצלונה באותה התקופה, ונלמד על מבנים נוספים של עמיתיו האדריכלים.
השוס הבלתי ניתן לערעור של הסיור - בתום הסיור תוכלו לבחור אם לבקר בתוך הסגרדה פמיליה או להכנס לקאסה באטיו, אחד המבנים המפורסמים ביותר בברצלונה.

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות הסיור: 48 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים) 

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג או שלושה משתתפים בעלות של 175 יורו.

העלות אינה כוללת את דמי הכניסה, הם תלויים באתר שבחרתם.

308.jpg
עיר חדשה ישנה
_edited.jpg

שכונת גרסיה וקאסה ויסנס

גרסיה נחשבת לשכונה הכי טרנדית ועכשווית בברצלונה. צבעונית, קוסמופוליטית, מארג של אוכלוסיה צעירה ומבוגרת, אמנים ומשפחות שיוצרים את האווירה הקסומה של השכונה.
גרסיה היתה בעבר כפר עצמאי בשולי העיר ברצלונה. שדרות גרסיה המפוארות של היום החליפו שביל עפר שחיבר בין ברצלונה העיר לבין גרסיה. סוחרים עשו את דרכם ברגל או בכירכרות מידי יום לכיוון העיר ובחזרה, ובסופי שבוע ירדו תושבי הכפר לבלות בעיר הגדולה.
גם היום גרסיה שמרה על אופיה הכפרי. סמטאות צרות שמחברות כיכרות ציוריות, בתי מלאכה ותיקים, מאפיות וחלבנים שעד היום שומרים על העסק המשפחתי ומכינים תוצרים מקומיים דור אחר דור.

במהלך הסיור נכיר את שכונת גרסיה, נלמד על אורך החיים בשכונה, נבקר בכל המקומות היפים והנסתרים מן העין, וכמובן שנטעם מאפים, גבינות, שמנים מיוחדים ושאר תוצרת מקומית נפלאה.
עוד נזכה גם לבקר בקאסה ויסנס של גאודי, שנפתחה סוף סוף אחרי שנים רבות של עבודות שיחזור. זהו הבית הראשון שגאודי בנה, יצירה מופלאה ומעוררת השתאות של צבע טקסטורות ודמיון. במהלך הביקור נלמד על ההסטוריה של הבית, על מקורות ההשראה של גאודי ועל בחירותיו הארכיטקטוניות.

משך הסיור: כשלוש שעות

עלות הסיור: 88 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים). 78 יורו לילד עד גיל 12.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 280 יורו.

העלות כוללת את דמי הכניסה לקאסה ויסנס וטעימות במהלך הסיור.

שכונת גרסיה וקאסה ויסנס

רבאל וארמון גואל

סיור בשכונת רבאל הנחשבת לדאון טאון של ברצלונה - שכונה המרכיבה חלק מהעיר העתיקה העמוסה בניגודים. לצד ציורי ענק של גרפיטי תמצאו מנזר עתיק מימיי הביניים, בית חולים בן 700 שנים שהפך לספריה, דוכני אוכל של מהגרים בכל העולם ואפילו יצירות של גאודי.
  סיורים בברצלונה
במהלך הסיור נלמד כיצד השתנה השכונה במרוצת השנים בעידוד עיריית ברצלונה, נכיר את המארג העדין בין מהגרים ומקומיים ואת סצנת אמנות הרחוב שהשתלטה על השכונה. כמובן שנבקר גם במבנים הסטורים ברובע רבאל כמו המספנות המלכותיות (שבהשראתם נכתב הספר "הקתדרלה שליד הים") ואף נכנס לביקור בתוך ארמון גואל - בית המגורים בן 7 הקומות של המשפחה העשירה ביותר בברצלונה בתחילת המאה הקודמת.
משך הסיור: כשלוש שעות

עלות הסיור: 60 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים).

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 200 יורו.

העלות כוללת את דמי הכניסה לארמון גואל.

Palau-Güell-interior-e1603297953913.jpg
רבאל וארמון גואל
הר היהודים

הר היהודים וביקור במוזיאון

טיול להר הירוק של ברצלונה המחביא בתוכו אוצר שלם של ארמונות ומבצרים, פנינים אדריכליות, שבילים גנים ומזרקות, יצירות אמנות, וכמובן תצפיות עוצרות נשימה על העיר ועל החופים של ברצלונה.
מונטג'וויק נחשבת לריאה הירוקה של ברצלונה. הר קטן שמשקיף על החופים והנמל מצד אחד, ועל העיר העתיקה וכיכר ספרד מצידו השני. במהלך הסיור נתוודע אל ייחודו של המקום לאורך ההסטוריה, נטייל בין השבילים, הגנים והמזרקות נבקר במבנים האוליפיים שבנו לכבוד האולימפיאדה ב-1992, נחצה נחל קטן וגנים בוטניים, ונסייר לאורך השדרה הגדולה שמובילה לכיכר ספרד.
במהלך הסיור נבקר במוזיאון הלאומי לאמנות MNAC הנמצא בתוך הארמון הלאומי.
בתוך המוזיאון נלמד על יצירותיהם של פיקאסו, דאלי, מירו, גויה, ולסקז ועוד אמנים חשובים לאורך ההסטוריה. המבנה עצמו מרשים ביופיו ומהמרפסת העליונה ניתן לערוך תצפית יפהפיה.
במהלך הביקור נבקר במואון סיורים בברצלונה

משך הסיור: כשלוש שעות.

עלות הסיור: 65 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים) / 48 יורו לילד על גיל 16.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 200 יורו.

העלות כוללת את דמי הכניסה למוזיאון.

סיור אופניים בברצלונה

סיור באופניים הוא הסיור האידאלי לחוות את כל האתרים והמקומות שיש לברצלונה להציע בטיול אחד. הרחובות הרחבים, הפארקים והטיילת המקסימה הופכים את הטיול הזה לחוויה שלא כדאי להחמיץ. סיורים בברצלונה
ברצלונה היא העיר האידאלית לטיול אופניים. היא מרושתת בשבילי אופניים רחבים ונוחים, מזג האויר בה מאד נעים, ומעל הכל רוב העיר מישורית לחלוטין.
במהלך טיול האופניים תוכלו להקיף את כל אתריה החשובים והמיוחדים של העיר. מהמבנים עוצרי הנשימה של גאודי, דרך הרובע הגותי היפהפה, פארק סיוטדייה הירוק, רובע הדייגים של העיר, הטיילת והחופים המפורסמים של ברצלונה.

משך הסיור: כשלוש וחצי שעות. 

עלות הסיור: 58 יורו למשתתף בסיור פרטי (מינימום 4 משתתפים). העלות כוללת את השכרת האופניים ובקבוק מים.

ישנה אפשרות לסיור פרטי לזוג בעלות של 185 יורו.

סיור אופניים

למה לבחור בסיור פרטי?

hotel.png

איסוף מהמלון

clock.png

סיור בקצב שלכם

licence.png

ביקור בתוך המבנים המיוחדים של העיר

התאמה מלאה לתחומי העניין

התאריך והשעה שאתם מעדיפים

bottom of page